Program Grădina cu Artiști – Grădina cu călătorii

Sâmbătă

 

Ateliere:

10:00-19:00: Ateliere cu rețete raw pentru copii – Tupperware

10:00-19:00: Atelier de macrame cu suporturi de flori – MyNodArt

10:00-19:00: Atelier de ebru – Asociația pentru Dialog şi Valori Universale

10:00-19:00: Atelier de caligrafie turcească – Asociația pentru Dialog şi Valori Universale

10:00-19:00: Atelier de făcut baloane cu aer cald din lampioane – Sarang Hanguk

10:00-19:00: Ateliere de colorat – Sabbiarelli si Colorvelvet

11:00-17:00: Atelier de pictură pe ceramică – Ch’artist – Paint Your Own Pottery Studio

12:00-13:00: Atelier de desenat – Asociația Editura Istoria Artei

12:00-19:00: Atelier de pictură pe pahare din carton – Mihaela Desenează

13:00-15:00: Atelier de colorant benzi desenate – Comics Didactic

15:00-19:00: Atelier de decorat cu tehnica șervețelului – Dori’s Creations

14:00-19:00: Atelier demonstrative de pielărie – Dan Năstase

15:00-16:00: Atelier de făcut dreamcatcher –  Împletim povești colorate

Activități:

10:00-11:00: Workshop de yoga – Mariana Dragan (Zen Corner)

11:00-12:00: Tur ghidat în zonele Piața Victoriei-Kiseleff – Asociatia Editura Istoria Artei

10:00-19:00: Tatuaje cu henna – Asociația pentru Dialog şi Valori Universale

12:00-19:00: Codițe de ață – Codițe colorate și împletituri

12:00-19:00: Codițe de ață – Împletim povești colorate

16:00-19:00: Ghicit în tarot – Roxana Tomescu

17:30-18:30: Demo de swing dance – București Swing Dance Society

 

Duminică

 

Ateliere:

10:00-19:00: Ateliere cu rețete raw pentru copii – Tupperware

10:00-19:00: Atelier de macrame – suporturi de flori – MyNodArt

10:00-19:00: Atelier de ebru – Asociația pentru Dialog şi Valori Universale

10:00-19:00: Atelier de caligrafie turcească – Asociația pentru Dialog şi Valori Universale

10:00-19:00: Atelier de făcut baloane cu aer cald din lampioane – Sarang Hanguk

10:00-19:00: Ateliere de colorat – Sabbiarelli și Colorvelvet

11:00-17:00: Atelier de pictură pe ceramică – Ch’artist – Paint Your Own Pottery Studio

11:00-13:00: Atelier de desenat – Asociația Editura Istoria Artei

12:00-19:00: Atelier de colaje – Mihaela Desenează

13:00-15:00: Atelier de colorat benzi desenate – Comics Didactic

15:00-19:00: Atelier de decorat cu tehnica șervețelului – Dori’s Creations

14:00-19:00: Atelier demonstrative de pielărie – Dan Năstase

 

Activități:

10:00-11:00: Workshop de Yoga – Fitness Scandinavia

10:00-19:00: Tatuaje cu henna – Asociația pentru Dialog şi Valori Universale

12:00-19:00: Codițe de ață – Codițe colorate și împletituri

12:00-19:00: Codițe de ață – Împletim povești colorate

Link către eveniment, aici.

 

poster-eveniment-modificat

5 thoughts on “Program Grădina cu Artiști – Grădina cu călătorii

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *